FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 04, 2024, 22:13:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SYN Diabełka- SUPER OKAZJA!!!  (Przeczytany 5947 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« : Październik 06, 2008, 21:20:30 »

Sprzedam przyszłościowego OGIERA spełniającego warunki programu DOTACYJNEGO.                                       

Regularnie odrobaczany, rozczyszczany, szczepiony. Z wychowu stajenno- pastwiskowego (zahartowany  i wybiegany). Bezproblemowy w obsłudze.
Bystry, wścibski, ciekawy świata, bardzo inteligentny, bardzo dzielny, niczego się nie boi, chętny do nauki, bardzo kontaktowy.
Jest prowadzany na uwiązie i wiązany.
Idealny dla osoby chcącej odchować sobie wspaniałego konia, przyszłościowy koń sportowy i hodowlany.
Tylko w odpowiedzialne i kochające ręce!
Ogier ma bardzo dobry, elastyczny ruch i jest bardzo dobrze zbudowany. Jak ma możliwość chętnie skacze.

Ogier Leonardo Zof - urodzony 11 marca  2008, maści gniadej.
Wymiary na dzień 17. 08.2008
wzrost          138,5 cm,
obwód kl. piersiowej     142 cm,                             
obwód nadpęcia            17 cm

Ojciec Diabełek (po Grey, od Diablotka xo po Hippies) hod. SK Walewice. Ogier Diabełek jest synem wybitnego konia sportowego og. Grey, który po krótkiej karierze sportowej w konkurencji WKKW, zakończonej zwycięstwem w Mistrzostwach Europy Rolników miał  bogatą karierę jako skoczek. Uczestnik i zdobywca wielu czołowych miejsc na zawodach CSIO i CSI, brał udział w Mistrzostwach Europy Juniorów i Młodych Jeźdźców. Matka og. Diabełek , klacz Diablotka jest córką ogiera Hippies, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski Juniorów w WKKW, uczestnika w tej konkurencji Mistrzostw Europy Juniorów i Młodych Jeźdźców. Hippies w swojej karierze sportowej ukończył wszystkie znaczące w Europie trasy krosów. Po karierze sportowej okazał się bardzo cennym reproduktorem w hodowli koni małopolskich. Klacz Diablotka swoją żeńską stroną rodowodu wnosi cenną krew szczepu Schagya. Ogier Diabełek zajął 2. miejsce w teście 100- dniowym swojego roczniaka w ZT Bogusławice. Cenny rodowód, wyniki własnej wartości użytkowej oraz pierwsze potomstwo dają temu ogierowi miejsce w czołówce reproduktorów małopolskich. Wyniki sportowe: 2004 r.-III miejsce MPMK w WKKW, 2005 r. II m. MPMK w WKKW, 2006 r.- I m. CIC* Strzegom, 2007 r. III m. CIC** Sopot
Matka Lady -rasa małopolska (Drops xo po Kwartet, Locja xo po Elsing oo). Ogier Kwartet to ojciec wielu uznanych koni sportowych jak Emetyt, Barok, Askar. Babka po ogierze czystej krwi arabskiej Elsing, który jest w typie Kuheilana. Og. Elsing zastawił miedzy innymi takich synów jak Burłaj Bej (uznany w Niemczech), czy Berlin Bej (Czempion Koni 6-letnich w WKKW 2001). Potomstwo og. Elsing oo wyróżnia się urodą, ruchem oraz dobrą techniką skoku. Klacz Lady jest matką klaczy Lubiana (II miejsce Zakład Treningowy Bogusławice w 2008 r.), i klaczy Latynoska (uczestniczka Czempionatu w Białce).

Kontakt tel. 0691142780  aga_zaremba@poczta.onet.pl  numer gg 3470408


Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #1 : Grudzień 06, 2008, 21:04:44 »

W czwartek Leonardo został opisany i oceniony przez Panią ze Związku Hodowców Koni.
Przegląd hodowlany
Ocena:
Typ:                5
Bud. i rozwój:    4
Zdrowie:          4,5
Ruch:              5

_________________________________________________________________________

Ostatnie jego wymiary z dn. 12.11.08

144-150-18


Pomóżcie.... Szukam odpowiedzialnej osoby, która chce odchować sobie konia do sportu. Mój ogierek ma duże predyspozycje do skoków, jest odważny. Powinien znaleźć się w sporcie!!! Nie chce by trafił do rekreacji. Sama bym go zostawiła... szczególnie, że bardzo podobał się Prezesowi SO Bogusławice i Pani z OZHK.
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #2 : Luty 15, 2009, 13:05:30 »

Najnowsze fotki...







Leo skończył już 11 miesięcy.
Jego wymiary:
Wzrost           149 cm
Ob.kl.pier.       158 cm
Ob. nadp.         19 cm
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 01, 2009, 20:14:17 »

Leonardo skończył już rok!
Jego wymiary to 150-160-19,5



______________________________________________________________

Pilne! Chłopak potrzebuje towarzystwa kolegi!!!
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #4 : Kwiecień 01, 2009, 20:53:53 »

To Ci sprzedam mojego roczniaka po Emetycie
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 01, 2009, 20:55:43 »

Dzięki!  Chichot Ale nie mam miejsca! A w drodze następne maleństwa!
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #6 : Kwiecień 02, 2009, 12:00:52 »

za dwa lata po ujezdzeniu sprzedasz go na pewno Uśmiech niestety do tego czasu warto chyba ograniczyc ilosc "malenstw" w drodze,skoro brak miejsca.Chyba wszedzie jest problem z mlodymi ogierkami- to nie jest chodliwy towar...i wiekszosc osob to zna z autopsji
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #7 : Kwiecień 06, 2009, 20:31:03 »

za dwa lata po ujezdzeniu sprzedasz go na pewno Uśmiech niestety do tego czasu warto chyba ograniczyc ilosc "malenstw" w drodze,skoro brak miejsca.Chyba wszedzie jest problem z mlodymi ogierkami- to nie jest chodliwy towar...i wiekszosc osob to zna z autopsji

Dzięki, ale takie rady nie są mi potrzebne!!! Mam swój cel i go realizuje! A ogierka nawet jakbym miała miejsce bym nie trzymała. Zresztą jest tylko jeden! Więc nie mam go nawet z kim odstawić!
I tu jest temat ogłoszenia, a nie poradnik... no chyba, że jak sprzedać takiego ogierka!
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #8 : Kwiecień 06, 2009, 21:06:11 »

Nastepna co wszystko wie!!!
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #9 : Kwiecień 06, 2009, 21:35:58 »

Sorki! Ale tu jest miejsce na ogłoszenia, a nie takie dyskusje! Nie uważam się za wszechwiedzącą... przykro mi, że Ty jaśko i boswell mnie atakujecie! Nie znacie mnie... i sytuacji w jakiej jestem! Więc te komentarze nie są na miejscu!
W tej chwili potrzebuję rady jak wypromować i jak sprzedać młodego ogierka z bardzo dobrym pochodzeniem! A nie krytyki mojej hodowli!
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #10 : Kwiecień 06, 2009, 22:50:21 »

nie atakuje cie na boga! po prostu chyba wiekszosc ma problem z mlodymi ogierkami,a jak czlowiekowi brak miejsca to warto mniej kryc niz rozpaczliwie szukac kupca-przeciez nie po to wywalilas spore pieniadze za krycie...pomijam poglad na temat trzymania, bo to Twoja sprawa.
Zapisane
oraniasty
Użytkownik

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #11 : Kwiecień 07, 2009, 09:09:04 »

boswell i jaśko a Wy co tutaj sobie temat na dyskusje znależliście?Co?  To jest ogłoszenie grzecznościowe, a to generalnie ja mam w d....  co na ten temat sadzisz czy kryć czy nie kryc bo to jest indywidualna sprawa kazdego hodowcy.
Ogłoszeni grzecznościowe sprzedaży konia polega na tym na forum (wytłumacze jak nie wiecie) jak jesteście zainteresowani to dopytujecie się hodowce o ewentualne cechy koni wiek,wzrost, etc.
A nie dyskutować na temat sprzedawać czy nie sprzedawać, krycz czy nie kryć!!!!
 Złość
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #12 : Kwiecień 07, 2009, 09:17:38 »

to ogłoszenie nie jest akurat grzecznościowe Mrugnięcie , amazonka jest hodowcą tego ogierka... ale ja także uważam że nie jest to miejsce na tego typu dyskusje i każdy do swojej hodowli podchodzi w inny sposób.. jedni tak jak boswell inni jak amazonka i nie nam to oceniać...
i mam nadzieję, że wypowiedź jaśka:
Nastepna co wszystko wie!!!
bardziej tyczyła się boswell bo raczej jej radę "ograniczyć ilość maleństw w drodze" odbieram w rodzaju tych "Jadzia wie najlepiej, Jadzia wszystko wie"
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #13 : Kwiecień 07, 2009, 11:10:26 »

"Jadzie" dobija mnozenie a potem pliiiss niech ktos kupi.
Ale macie racje,tu nie miejsce na ta dyskusje i zamykam paszcze.
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #14 : Sierpień 27, 2009, 00:06:29 »

Sprzedany!!! Duży uśmiech I trafił w bardzo dobre ręce!!!
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

imindel tb telenovelasmundo vampairlife wiedzminlandrp