KOLEJNA TEORIA DARWINA- EWOLUCJA MAŁOPOLAKA W SZLACHETNĄ PÓŁKREW

<< < (2/17) > >>

goha:
w pierwszym przypadku wydaje mi się że źrebak może trafić do wstępnej księgi młp (co jest oczywiście bezsensowne) :)

montana:
ja słyszłam ( no własnie słyszałam, obiło sie o uszy, a konkretów nie moge znaleźć ) ze wstępnej juz ma nie być

_________________________________________________________

jeszcze jeden przypadek
ta klacz to najlepszy roczniak z Opatowca 2000r. ( młp rzecz jasna ), za rok druga lokata w swojej klasie
http://www.allbreedpedigree.com/hawira

została wpisana do księgi sp
i co i pokryta małopolakiem bedzie rodzic sp ?
sp o małopolskich rodowodach ? o co w tym chodzi ?

ona ma juz potomka, małopolskiego
teraz jego pełna siostra zostanie klaczą sp ?

A moze ja to źle interpretuje ?

goha:
też coś takiego na temat księgi wstępnej do mnie doszło ale też tylko z plotek

w każdym razie znam taką sytuację gdzie klaczka po Granacie będzie mogła by wpisana tylko do Księgi Wstępnej (o ile taka będzie istniała). Jej matka ma wpisane w paszporcie młp bez prawa wpisu do księgi (dawniej pewnie by była wpisana do księgi głównej i teraz problemu by nie było z tym że nie było to przeprowadzone i cała operacja odbywała się dopiero przy wyrabianiu paszportu a klacz ma w tej chwili chyba 19 lat... mowa tu o klaczy Breka (Brekinia-Hamlet), ze strony Hamleta są chyba wlkp jak dobrze pamiętam. W jakiej księdze w ogóle ten Hamlet jest? Wie ktoś może? :)

montana:
cokolwiek wiecej o tym Hamlecie
czy to ten
Hamlet 1984 srok. ( Hipokryta - Egida )
czy ten
Hamlet 1969 siwa ( Hymn - Kareta )
czy ten
Hamlet 1974 kaszt ( Fordon - Habanera )
czy jakis inny ?

goha:
najbardziej pierwszy mi pasuje ale nie wiem czy to ten - zaraz spróbuje dowiedzie się o jego ojca bo w tej chwili to nie pamiętam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

real-life-rpg we-love-horse zadania-domowe compaanions wiedzminlandrp