Stanówka 2012/ źrebaki 2013

(1/43) > >>

ar...?:
Najwyższy czas na taki wątek :)

KarolekG:
To co mi doradzisz szanowny jaśku do takiego stwora???

http://www.bazakoni.pl/database,g-6,op-show_tree,horse-122434.html

_______________________________________________________________________


a jeszcze jedna i terez inbred na Judexa, Jongleur'a czy na soroyana???

zamysł jest taki, że albo syn, lub wnuk Arcusa, jak rownież zastanawia mnie opcja Greya, lub jego syna, ewentualnie co sugerujesz zeby było teoretycznie do skoków?

jasiek:
Cytat: KarolekG  Grudzień 05, 2011, 22:13:28

a jeszcze jedna i terez inbred na Judexa, Jongleur'a czy na soroyana???

zamysł jest taki, że albo syn, lub wnuk Arcusa, jak rownież zastanawia mnie opcja Greya, lub jego syna, ewentualnie co sugerujesz zeby było teoretycznie do skoków?


Sugeruje w pierwszej kolejności zafundować jej jakąś próbę dzielności, nawet ZT, tak żeby ktoś obcy ją ocenił i żeby można było zdrowie choć trochę przetestować, przed kryciem. Pańskie oko jest zawsze subiektywne. Jak się w czymś sprawdzi, to dopiero bym zaczął kombinować. Jeśli chodzi o te folbluty, to zdecydowanie najpierw Jongleur, w drugiej kolejności Saroyan, a Judex nie. Lepiej bezpośrednio na Aquino, który siedzi u Judexa. Chociaż ja tam u niej Jongleura nie widzę. Jeśli chcesz zachować konia w rasie to pomyśl o kryciu Greyem, Sentendrem z Udorza lub Dioklesem.

KarolekG:
A nie wiesz czy mają w łącku nasienie greya???



http://www.bazakoni.pl/database,g-6,op-show_tree,horse-122439.html
w szóstym  pokoleniu na dole masz jongleura

ar...?:
Jesli mogę coś zasugerować administracji to proponuję przenieść fragment tej dyskusji do wątku Stanówka 2012 :)

KarolekG
Z całym szacunkiem, ale u tej klaczy w ogóle nie ma linii żeńskiej :/
Masz jakieś fotki ? Ciekawa jestem jak to wsyztsko wygląda Kwartet, Łyk Szampana wielką urodą nie grzeszyły, Grey to chyba niefajny pomysł. Jeśli wygląd nie jest dla Ciebie ważny to lepiej moze próbować sił w półkrwi ?

____________________________________________________________

Słuszna propozycja, zrobione. Mod

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lunapolis tunake zamburgia saigo-no-chi eye