FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 11, 2024, 21:28:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stanówka 2012/ źrebaki 2013  (Przeczytany 106426 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Maea
Użytkownik

Wiadomości: 70


« Odpowiedz #75 : Luty 01, 2012, 14:39:04 »

Bardzo nie na miejscu wycieczki słowne moim zdaniem... Ogiera można bronić, ale trochę inaczej. Wydaje mi się, że prawnik i mecenas powinien być lepiej wyposażony w kulturę osobistą.

Jaśmin, przyznaję, jest mega urodziwym koniem (powiem więcej: przepięknym), ale właściwie na żadnym innym tle nie zdołał się wyróżnić. ZT właściwie nic nie pokazuje i ja, jeśli miałabym użyć takiego ogiera, to czekałabym albo na wyniki hodowlane (Jaśmin ich nie ma), albo sportowe - lepsza reklama przyszłego źrebaka (Jaśmin również takowych nie ma). Na dobre słowo nikt mi konia nie kupi i sięgnęłabym po bardziej sprawdzone ogiery w tej cenie - Efekta, Huzara, Frazesa, Vis Verse (tak btw. w Białce w tym roku jest dostępne jego nasienie - 2000 zł!) czy choćby Top Guna. Nie zawahałabym się nawet nad użyciem Dionizosa, bo koń udowodnił, że poza świetnym wynikiem na ZT potrafi pokazać coś w sporcie. (jak mówimy o małopolakach)
Jaśmin MPMK przegapił. Gdyby był faktycznie tak dobry, to wydaje mi się, że znalazłyby się pieniądze na jego promocję w sporcie.

PS.: Nie rozumiem o co chodzi z tym przytykiem "stara klacz po Veritasie" - jak dla mnie klacz ciekawa, do Veritasa nie wiem, o co jest się przyczepiać? Nie dawał żadnych krzywych, łachowatych koni, a chyba nawet wręcz przeciwnie...
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #76 : Luty 01, 2012, 14:40:26 »

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod

Zapisane
mockery
Użytkownik

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #77 : Luty 01, 2012, 14:49:04 »

Nic nie mam do konia co więcej Veritasa sam bardzo cenię.

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
AleksandraAlicja
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #78 : Luty 01, 2012, 14:55:11 »

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod

Zapisane
mockery
Użytkownik

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #79 : Luty 01, 2012, 14:58:58 »


(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
AleksandraAlicja
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #80 : Luty 01, 2012, 14:59:41 »

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #81 : Luty 01, 2012, 15:03:15 »

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
mockery
Użytkownik

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #82 : Luty 01, 2012, 15:06:39 »

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
AleksandraAlicja
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #83 : Luty 01, 2012, 15:17:44 »


(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #84 : Luty 01, 2012, 15:19:50 »

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
Maea
Użytkownik

Wiadomości: 70


« Odpowiedz #85 : Luty 01, 2012, 15:28:08 »


(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod

Macie już jakieś sprecyzowane plany stanówkowe na ten sezon?
Ja ciągle się zastanawiam nad pokryciem mojej sp. Kobyłka urodziwa, żeńska, średnim ruchem, silna, fajny charakter, ale misz-masz w papierach mnie zniechęca. Niezdecydowany
Zapisane
mockery
Użytkownik

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #86 : Luty 01, 2012, 15:32:34 »


(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #87 : Luty 01, 2012, 15:34:48 »

Maea
Pasowałoby coś w tym miszmaszu fajnego znaleźć i doczepić coś do niego z tej strony co dobry ruch przekazuje. Jest gdzieś jej rodowód?
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #88 : Luty 01, 2012, 15:38:01 »

(...)Treść nie związana z tematem wątku wyedytowano zgodnie z regulaminem forum. Mod

Zapisane
SK Myśliwka
Użytkownik

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #89 : Luty 01, 2012, 15:47:51 »

Dzień dobry i witam wszystkich.

Nie jest to co prawda dział przedstaw się ale dotyczy to naszego konia Jaśmin po Frazesie.
Jestem lekarzem i mam na imię Anita, jest jeszcze Artur wielki sercem miłośnik psów i łowiectwa oraz nasza czteroletnia Zuza.

Nasza strona jest iście archaiczna więc odniosę się do tematu: Jaśmina

2012 koń jest nasz miał być sprzedany za granicę. Stanówka 1000 zł od później wiosny. Teraz tylko inseminacja. Dla przyszłościowych klaczy lub utytułowanych znaczna zniżka. Jak tylko zrealizujemy nasze ciche skryte plany poinformujemy Państwa.

Niniejszym oświadczam, że nie mamy nic wspólnego z wypowiedziami nick: mockery.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vampairlife osw gadaniec tdw mafiawolomin