FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 17, 2024, 04:03:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Halogen po Vis Versa  (Przeczytany 37494 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #45 : Luty 01, 2009, 18:11:50 »

Cholera ,a myslalam o  nim dla mojej Halnej , ale nie wczesniej niz za 1,5 -2 lata . A teraz  to  d... blada .  Dobrze ze znalazlam  rezerwowego  ogiera .
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #46 : Luty 01, 2009, 18:14:17 »

najdziwniejsze jest dla mnie to, ze nikt nie wpada na pomysl mrozenia tych ogierow...ja teraz przygotowuje mrozonki Greya- koszt nie jest jakis super hiper a potomkowie ciagle na topie dziadek juz starszawy i nie wiadomo kiedy odejdzie...
dziwi mnie podejscie stad -przeciez mialy byc dla hodowcow a nie dla prywatnych sportowcow...
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #47 : Luty 01, 2009, 18:53:03 »

Ja tez tego nie rozumiem . Mrozenie  to  bardzo  prosta  sprawa .
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #48 : Luty 01, 2009, 19:13:50 »

teraz się cieszę, że mam nim źrebną klacz, a jednoczesnie jeszcze bardziej stresuję, zeby wszystko było ok
ciekawe czy Baryta też wytną   Złość
mało potomstwa, a jednak Ferrero został zwycięzcą MPMK, Samar też fajny - szkoda, ze nie jest klaczą byłąby urodziwa mamusia  Duży uśmiech

najlepsze wyciąć, a inne mierne ogiery trzymać - z takim podejściem to wszystkie stada poupadają - zresztą w tym roku z młp w ofercie bogusławic został tylko Emetyt, bo Nabucho łącki , Diabełek padł, Drop w treningu, Biegacz i Bekas jakieś średniaki, Jasny na punkcie

troszkę Halogena w ubiegłym roku obserwowałam i jakoś ogierzego zachowania nie zaobserwowałam - na regionalnych zawodach oprowadzał go chłopak na oko 15-16 lat, obiek dziewczynie urwał się koń, a Halogen specjalnie się nie ekscytował Mrugnięcie
Drop przy nim wariat - nieźle Owczarkowi na rozprężalni dopiekał

smutne i niezrozumiałe (ale znając życie jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę Smutny)
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #49 : Luty 01, 2009, 19:28:55 »

brak słów, jeszcze niech Emetyta wytną, bo się ogierzyć zaczął, a jak kasy zabraknie, to po państwowe potrafią rączkę wystawić

Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #50 : Luty 01, 2009, 19:32:00 »

No i  rob sobie czlowieku plany , a tu szast  prast i po  ogierze .
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #51 : Luty 01, 2009, 19:38:24 »

dla mnie to choćby dla zasady powinien pzhkm do stada/pzhk pismo wysłać, wreszcie od czegoś mamy program hodowlany i po coś on jest
marzenia  Z politowaniem
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #52 : Luty 01, 2009, 19:38:46 »

Czy wyśta pogłupieli.... najpierw sprawdźcie informacje a później piszcie.... Ogiery, które poszły do Spisaka najpierw były w Łącku na pobraniu nasienia... i żaden z tych ogierów nie będzie wycięty!!! Z tym, że wiem iż są ogromne problemy z pobraniem i zamrożeniem nasienia od Halogena.
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #53 : Luty 01, 2009, 19:40:36 »

wlasnie od Spisaka wiem o wycieciu- decyzja podjeta kilka dni temu amazonko wiec z pierwszej reki
a ze w lacku mrozenie nie wychodzi?? nie pierwszy raz....inni mroza bez problemu nawet te plemniory z 35%:]
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #54 : Luty 01, 2009, 19:43:11 »

inni mrożą? tzn?

Diabełka udało sie zamrozić tylko wetowi z Łącka nikt inny nie dał rady
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #55 : Luty 01, 2009, 19:45:00 »

To widocznie Spisak odkupił Halogena
Myślę, że żadnemu Stadu  Ogierów nie opłaca się trzymać wałacha.... nie ważne jakim by był sportowcem.
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #56 : Luty 01, 2009, 19:47:59 »

duke i bolix i nawet tu blisko Skowronowie- ale to sa artysci i doskonali weci nie robia manufaktury Uśmiech nie jestem pewna czy przypadkiem tez Mazurek nie mrozi
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #57 : Luty 01, 2009, 19:58:51 »

z tego co wiem to go nie odkupil , ale kto wie?
w sumie to nie pierwszy i nie ostatni ogier wyciety na potrzeby sportu
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #58 : Luty 01, 2009, 20:22:17 »

SO nadal jest jednostka podlegla ANR i bez ich wiedzy nie mogą ani wykastrować ani sprzedać żadnego ogiera. Byłam świadkiem dużej awantury jaka wywiązała się w SK Walewice, gdy wykastrowano 2,5 letniego ogiera. Taki ogier musi być najpierw w czasie przeglądu wybrakowany...żeby mógł być wykastrowany lub sprzedany. Na razie jednak wstrzymam się od dalszej dyskusji do spotkania z dyr. Głoskoskim.
Ale jak na moje SO nie ma żadnej korzyści w tym by wykastrować Halogena by Spisak mógł jeździć...
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #59 : Luty 01, 2009, 20:24:43 »

no właśnie na tym polega państwowe, że robi rzeczy dla siebie niekorzystne
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

compaanions wiedzminlandrp corleone zastepczeforumcc zadania-domowe